پرینت

bors

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري فارس گفت: از ابتداي سال ۹۵ تا كنون بيش از ۴۷ هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري در اين استان صورت گرفته است.

به گزارش ايرنا يداالله رحماني، در جمع مسئولان اداره هاي و نهادهاي شهرستان ارسنجان بيان داشت: با توجه به محدوديت هاي دولت در منابع عمومي، سرمايه گذاري مي تواند ريشه و اساس شروع فرآيند توسعه و توليد باشد و در اين زمينه دولت با برنامه ريزي هايي كه در حمايت از سرمايه گذاري داشته، توانسته شاخص هاي اقتصادي را تثبيت كند.

وي، با اشاره به عملكرد دولت در سه سال گذشته افزود: ظرف اين مدت اقدام هاي دولت باعث شده كه شاخص هاي كلان كشور از ثبات بالايي برخوردار شود. رحماني بيان كرد: همچنين در سه سال گذشته، دولت ميزان تورم را از بيش از ۴۰ درصد در دولت قبل به كمتر از ۱۰ درصد كاهش داد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري فارس در بخش ديگري از مطالب خود گفت: در هفته دولت امسال (دوم تا هشتم شهريور) ۹۲۸ طرح با هزينه اي بيش از ۱۴ هزار ميليارد ريال در زمينه هاي مختلف در اين استان به بهره برداري رسيد.

رحماني، ايجاد اميدواري در مردم را موجب شتاب بخشيدن به فرآيند توسعه در كشور دانست و گفت: اميدواري يكي از راه ها و الزاماتي است كه يك جامعه رو به توسعه به آن احتياج دارد و بي شك مردم هرچه اميدوارتر باشند از امكاناتي كه در اختيار دارند استفاده بيشتر و بهتري خواهند داشت.

 ** برخورداري ارسنجان از درآمد ۲ درصد نفت و گاز

 فرماندار شهرستان ارسنجان هم در اين نشست بيان كرد: با پيگيري هايي كه صورت گرفت در قالب برنامه ششم توسعه از محل درآمد ۲ درصد نفت و گاز اعتبار به اين شهرستان تخصيص مي يابد و مردم اين منطقه از اين اعتبار برخوردار خواهند شد. سيد محمد يوسف كاظمي در قسمت ديگري از مطالب خود، اظهار داشت: دولت تدبير و اميد با عقلانيت و بهره گرفتن از مديران كارآمد، در مدت سه سال فعاليت خود بسياري از طرح هاي نيمه تمام را تكميل كرده و به بهره برداري رسانده تا مردم از مزاياي آن بهره مند شوند

شهرستان ارسنجان در فاصله ۱۲۵كيلومتري شمال شرق شيراز واقع شده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی