پرینت

IMG 000006

 نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی  شیراز در کارگاه یک روزه آموزشی اهمیت و فرآیند ثبت ملی و بین المللی نشان تجاری برند  که به مناسبت ایام دهه فجرباحضور فعالین بخش اقتصادی و کار آفرینان استان که در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی شیراز برگزار شد اظهار داشت:اینکه توسعه کار در آینده اقتصادی و رشد و نمو اقتصادی در دنیا جایگاه ویژه ای دارد و در توسعه کشورها نقش مؤثری ایفا می کند شکی نیست.وی گفت: امروز ما باید سرعت کار در توسعه کار آفرینی را بیشتر و جایگاه خودمان را هر چه سریع تر در دنیا پیدا کنیم.

نائب رئیس اتاق بازرگانی شیراز افزود: کار آفرین شخصی است که بازارهای خودش در حوزه نوآوری به سمت توسعه و پیشتر کشور تلاش می کند و این قابل تقدیر است.وی گفت: میزان بهبود فضای کسب و کار و حل مشکلات مربوط به حوزه های کارآفرینی، تأمین و تجهیز منابع مورد نیاز. کارآفرینان از جمله عواملی است که باعث رشد میزان کارآفرینان در کشور و استان حائز اهمیت است.

حمیدیان با اشاره به اینکه اگر از کشور بگذریم و مقایسه ای بین استان و سایر استانهایی که در حوزه کارآفرینی فعالیت می کنند افزود: با یک رقابت مولد در بین استانهای کشور می تواند ما را بر سر منزل مقصد در این حوزه هدایت کند.

IMG 000007

وی گفت: کارآفرینی را باید در فضای رقابتی بین استانها و کشورهای هم تراز خودمان مورد ارزیابی قرار دهیم و این نکته ای است که باید کارآفرینی سرلوحه کارها و خط مقدم بخش خصوصی مورد توجه قرار گیرد.حمیدیان افزود: فعالیتهای کارآفرینی که در حوزه های اقتصادی صنعت، معدن، تجارت و خدمات فعالیتهای ارزنده تقدیر است که مورد تقدیر در کشور می باشد.وی گفت: برگزاری این نوع کارگاه های آموزشی در کشور خود نقش مؤثری در این حوزه دارد.

در آخر اساتید کار گاه آموزشی ثبت نشان تجاری ( برند ) میر صالحی مدیر کل دفتر حمایت از مالکیتهای صنعتی وزارت صنعت و معدن در خصوص فرآیند های ثبت ملی و جهانی برند، هودی مدرس دانشگاه در حوزه برند و اهمیت و نقش در مقدمات و فرآیند ایجاد برند و استاد غروی از سازمان توسعه تجارت ایران در راستای ایجاد برند توضیحاتی در این کارگاه آموزشی یک روزه با سرفصل های متفاوت ارائه نمودند. با بررسی عملکرد سه سال گذشته دولت میتوان مهمترین دستاورد اقتصادی دولت یازدهم را  کاهش نرخ تورم  دانست . 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی