پرینت

IMG 20170315 181230

رئیس اتاق بازرگانی شیراز:

مصوبات شورای گفت و گو مستقیم به هیات دولت می رود/ظرفیت بالای حل مشکل کسب و کار در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی

رئیس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی شیراز با اشاره به ظرفیت های بالای شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولتی گفت:مصوبات شورای گفت و گو مستقیم به هیات دولت می رود.

جمال رازقی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در شیراز با اشاره به ظرفیت بالای شورای گفت و گو و قدرت حل مسائل کسب و کار استان،اظهار داشت:ظرفیت کانونی متعددی ظرف چند سال گذشته برای روان سازی کسب و کار در کشور ایجاد شده که یکی از آن ها شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی است و در برنامه توسعه ششم مصوبات این شورا حداکثر یک ماه پس از مصوب شدن در شورا برای تصویب نهایی به هیات دولت می رود.

رازقی ادامه داد:ظرفیت شورا ظرفیت بالایی است که می تواند بسیاری از گره های کسب و کار در استان فارس را حل کند.

وی با اشاره به اینکه برای ایجاد شورای گفت و گو دیر اقدام شد و باید به ظرفیت آن بیشتر توجه شود،اظهار داشت:امروز دبیر خانه شورای گفت و گو حداقل دو دکترا و فوق لیسانس به صورت دائم دارد که موضوعات مهم مربوط به فضای کسب و کار را رصد کرده و با برگزاری جلسات کارشناسی،به تجزیه و تحلیل آن می پردازد.

رازقی همچنین خاطرنشان کرد:در سطح ملی نیز شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مصوبات بسیار خوبی داشته است به ویژه در بحث تامین اجتماعی و امور مالیاتی، بانک ها و ... و همچنین مسائل مربوط به پیمان کاران و چگونگی دریافت طلب آن ها از دولت،نکات کلیدی بوده که این شورا پی گیر آن بوده و موارد را به نتیجه رسانده است.

منبع:خبرگزاری فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی